Recenzje

OCENY i OPINIE


Dodaj książkę „Debeściara” Ewy Pirce do swojej biblioteczki na LubimyCzytac.pl i zobacz opinie innych użytkowników o tej książce:


RECENZJE

Czasem w naszym życiu potrzeba lekkich, pełnych humoru i niedorzeczności powieści komediowych. Ja czytając ,,Debeściare", miałam uśmiech na twarzy od początku do samego zakończenia. Nie wspomnę o spazmatycznym śmiechu, którego nie mogłam powstrzymać.
(01.06.2020. Czytaj całą recenzję na: Lubimy Czytać)
Ta książka jest szalona (ale w tym pozytywnym sensie), tak jak jej bohaterka. Cudowna komedia, która wprawia w rozbawienie już po przeczytaniu pierwszej strony.
(12.06.2020. Czytaj całą recenzję na: Lubimy Czytać)
Dziś już wiem, po jaką lekturę będę sięgać, kiedy dopadną mnie doły i deprecha. Bo Debeściara to środek lepszy niż wszystkie antydepresanty razem wzięte. Wywoływała u mnie salwy śmiechu, że aż domownicy patrzyli na mnie jak na wariatkę. Do swojego słowniczka przygarnę co najmniej kilka odzywek Moniki.
(14.06.2020. Czytaj całą recenzję na: Lubimy Czytać)
„Debeściara” to książka idealna na odstresowanie i poprawienie sobie humoru. Nadaje się do tego jak mało która. Zdecydowanie będziecie się przy niej świetnie bawić. Połknęłam ją w kilka godzin i żałuję, że była taka krótka. Jeżeli chcecie sprawić przyjaciółce, mamie, czy siostrze fajny prezent, to myślę, że ta pozycja jest naprawdę idealnym pomysłem. Uwielbiam ją i czekam na kolejne komedie Ewy Pirce.
(15.06.2020. Czytaj całą recenzję na: Lubimy Czytać)
Zdecydowanie warto poznać historię tej zwariowanej dziewczyny, której wpadka to drugie imię ☺. Jeśli szukacie jakiejś mocno rozbudowanej fabuły, to tutaj jej nie znajdziecie. Otrzymacie za to świetny poprawiacz nastroju i totalnie się zrelaksujecie. "Debeściara" ma po prostu bawić, a bawi, i to do łez ☺.
(17.06.2020. Czytaj całą recenzję na: Lubimy Czytać)